Green-Flora - Форум за цветя Форуми Green-Flora - Форум за цветя
Форум за цветя, информация, съвети

ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта използва технологии включващи "бисквитки". Научете повече. Разбрах! Затвори
листни въшки

Създайте нова тема   Напишете отговор    Green-Flora - Форум за цветя Форуми -> Въпроси
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mimosa03

Местожителство: гр София

МнениеПуснато на: Thu Oct 25, 2007 11:43 am    Заглавие: листни въшки Отговорете с цитат

Цитат:
Здравейте, имам проблем с малки черни мушици, които ми нападнаха цветята откак ги прибрах в стаята си. При това докато пръскам с препарат купен от цветарски магазин - -"Лакси ферт" се заразиха абсолютно всичките ми цветя.
Моля, ако някой може да ми даде съвет с какво да си излекувам цветята да ми пише. Предварително благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Diva
Flower

МнениеПуснато на: Thu Oct 25, 2007 7:51 pm    Заглавие: "мушици" Отговорете с цитат

Здравейте!
Ако става въпрос за мушици можете да направите следното:
Забучете по две клечки кибрит с фосфора надолу във всяка саксия и след една седмица ги подновете с нови. При мен това подейства, дано се получи и при Вас, ако не поне няма да навреди.
Успех! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iskrica18

МнениеПуснато на: Wed Jan 16, 2008 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвайте с разтвор на калиев перманганат. Дано да стане! girl
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Green-Flora - Форум за цветя Форуми -> Въпроси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети